Skip to main content
Domovská stránka » Ženské zdravie » ZLEPŠENIE STAROSTLIVOSTI O ŽENY PRI REKONŠTRUKCII PRSNÍKA
ADVERTORIAL

Motiva prichádza s novinkou, ktorá prináša zlepšenie štandardu starostlivosti o ženy podstupujúce dvojfázovú rekonštrukciu prsníka – tkaninovým expandérom Motiva Flora®.


Rekonštrukcia prsníka pomocou expandéra

Pri odstraňovaní prsníka z onkologických dôvodov je potrebné zvyčajne odstrániť nielen celú prsnú žľazu, ale aj prsný dvorec s bradavkou a časť okolitej kože. Preto po tomto zákroku nezostane dostatočný kožný kryt na vytvorenie rovnako veľkého prsníka ako na druhej strane a je potrebné kožu trochu roztiahnuť – expandovať.

Ako funguje tkanivový expandér? Kliknite TU

Účelom kožného expandéra pri rekonštrukcii prsníka je preto zväčšiť, natiahnuť a rozšíriť kožný kryt a svalovú kapsu, aby sa v druhej fázy rekonštrukcie prsníka mohol vložiť silikónový implantát vhodnej veľkosti a aby bol úplne prekrytý svalom pre čo najbezpečnejšie hojenie. Podrobné informácie o tkanivovém expadnéru Motiva Flora nájdete TU.

SILA KOMUNITY AMAZONIEK

Next article
Domovská stránka » Ženské zdravie » ZLEPŠENIE STAROSTLIVOSTI O ŽENY PRI REKONŠTRUKCII PRSNÍKA
ADVERTORIAL

MARTIN VELLORIA

bylinkár srdcom

Naši predkovia liečbu bylinkami využívali ako prvú a často jedinú možnosť, ktorá bola pre nich dostupná.

Dnes sa k nej utiekame, až keď zlyhá medicínska liečba. V tejto situácii veľa ľudí očakáva rýchly výsledok a nedopraje bylinkám dostatok času, aby sa ich liečivá sila naplno prejavila. Pretože táto sila rastie v čase, deň po dni. Podobne ako vznikajú v jaskyniach, kvapku po kvapke, nádherné kvaple. Takto nás príroda krok za krokom uzdravuje, buduje naše zdravie a dokáže nás milo prekvapiť či „zázračne“ uzdraviť.

Vhodne skombinované bylinky sa vzájomne podporujú a ich liečivé účinky silnejú, podobne ako v povesti o Svätoplukových prútoch, keď jednotlivo ktorýkoľvek prút bolo možné ľahko zlomiť, ale v spoločnom zväzku bol nezlomiteľný. 

Tento princíp sme uplatnili aj pri tvorbe liečivej zmesi byliniek pre zdravie žien AFRODITA.

V rámci prevencie stačí popíjať 1 šálku denne po dúškoch. Pokiaľ potrebujete liečiť zdravotný problém, je vhodné popíjať 3 až 4 šálky denne. Odporúčaná dĺžka liečebného cyklu je mesiac, potom je vhodná týždňová pauza a cyklus možno opakovať až do vyliečenia.

Unikátne zloženie zmesi AFRODITA umožňuje použiť ju aj na prípravu sedacieho kúpeľa.

Kedy vám AFRODITA pomôže?

Pri nepravidelnom a bolestivom cykle, pri nadmernom krvácaní počas cyklu, pri bolestivom PMS, pri častých zápaloch močových ciest, vaječníkov, maternice, pri ťažkostiach s počatím a donosením zdravého bábätka.

Príroda je ako otvorená kniha, jej čítaním sa učíme deň za dňom.

Ktoré byliny nájdete v ženskom čaji AFRODITA? 

Ako prvú, našu kľúčovú bylinu na liečbu všetkých „ženských“ neduhov, vrátane neplodnosti – Alchemilku obyčajnú. Jej skladané vejárovité listy ako ženská sukňa a „lapač nebeskej rosy“, pre alchymistov na výrobu kameňa mudrcov, ju posunuli ľudove až medzi liečebne zázračnú. 

V našej zmesi sa ďalej nachádza Nechtík lekársky, ktorý je protizápalovou bylinou, udržuje ženské orgány v zdraví bez zápalov a výtokov. Výborným je takisto Rebríček obyčajný. Svojimi antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami udržuje zdravé mikrobiálne osadenstvo ženských orgánov a chráni ich pred zápalom. Nadmerné „ženské“ krvácanie reguluje Pastierska kapsička a taktiež udržiava žily a cievy čistými.

Okrem toho sú vhodnými bylinkami na ženské zdravie Hluchavka bielaNátržník husí a Kapucínka  väčšia, ktorá udržiava zdravé močové cesty a uzdraví aj chronické ťažkosti.

čaj pre ženy AFRODITA
Next article