Domovská stránka » Zdravie rodiny » COLLAGEN OMEGA: VÁŠ PRÉMIOVÝ BALZAM NA „NERVY”
ADVERTORIAL

Či už prežívate náročné životné obdobie, máte toho veľa v práci alebo bojujete s chorobou, ktorá ovplyvňuje váš nervový systém, kolagén značky Auromeda vám pomôže podporiť vitalitu vašich nervových vlákien a s prehľadom tak zvládnuť aj náročné situácie.


Ochorenia, ktoré lezú na nervy

Aj keď sa o tom veľa nehovorí, existuje množstvo ochorení, ktoré spôsobujú poškodenie nervových vlákien. Jednou skupinou sú napríklad aj neurologické prejavy ochorenia diabetes mellitus, pri ktorom pod vplyvom dlhodobo vysokých hladín glukózy v krvi dochádza k poškodeniu štruktúr nervových vlákien, a to predovšetkým v obvodovej nervovej sústave, ktorá pomáha ovládať napríklad aj končatiny.

Ak vás trápi podobné ochorenie, alebo trpíte iným poškodením nervových vlákien, ktoré sa prejavuje napríklad tŕpnutím končatín, horšou citlivosťou, pocitom mrazenia vo svaloch či celkovým diskomfortom a bolesťou svalov, tak vyskúšajte naše kolagénové superkombo!

Kombinácia kolagénu, vitamínov a minerálov

V našom prémiovom produkte s názvom Collagen Omega sme spojili silu francúzskeho morského kolagénu, ktorý je základnou stavebnou látkou nášho tela a dodáva mu pocit energie a zdravia s rôznymi vitamínmi a minerálmi prospievajúcimi nielen vašej imunite, ale celkovému well-beingu tela a nervového systému:

FOTO: Auromeda

  • Vitamín B – tvorí základnú stavebnú zložku nervových vlákien
  • Vitamín C – podporuje imunitu a prirodzenú tvorbu kolagénu
  • Vitamín D – má protizápalové, antioxidačné a neuroprotektívne vlastnosti
  • Vitamín K2 – je prospešný pre zdravie ciev a zvyšuje citlivosť na inzulín
  • Jód – užitočný pre správne fungovanie štítnej žľazy
  • Kyselina listová – skvelá na doplnenie pri dlhodobom užívaní liekov na liečbu cukrovky

Vitamíny & Minerály nájdete TU

Vždy poruke a vždy chutný

Náš Collagen Omega obsahuje v dennej dávke až 3 000 mg hydrolyzovaného morského kolagénu, ktorý je pre telo najjednoduchšie vstrebateľný, takže máte istotu, že vaše telo prijme maximum.

Pre potešenie chuťových pohárikov sme do Collagenu Omega pridali vynikajúcu chuť malín. Kvalita samotného kolagénu v produkte zabezpečuje, že akýkoľvek náznak morského charakteru, ktorý by ste možno očakávali v kolagénovom produkte, neexistuje.

Je úplne jedno, či ste na cestách alebo doma, stačí mať vždy poruke vrecúško s dennou dávkou kolagénu, ktorý zmiešate s pohárom čistej vody a vypijete. Odporúčame tiež pridať si ho do smoothie ako zdravé raňajky.

Náš tip na raňajky s kolagénom najdete TU

Doprajte svojej nervovej sústave to, čo skutočne potrebuje a objednajte si balenie 30 denných dávok produktu Collagen Omega.

Next
Ďalší článok