Domovská stránka » Ženské zdravie » ZDRAVÝ ZOVŇAJŠOK PRAMENÍ ZVNÚTRA
ADVERTORIAL

Auromeda je nová značka na slovenskom trhu, zameraná na produkty podporujúce zdravie, krásu a predovšetkým vitalitu ľudí každej vekovej skupiny. Doplnky AUROMEDA predstavujú kombináciu kolagénu, vitamínov a minerálov potrebných na správne využitie kolagénu pre telo a majú pozitívne podporné účinky na rôzne zdravotné problémy.


Čo je kolagén?

Kolagén patrí medzi bielkoviny a je jednou zo základných stavebných bielkovín v našom tele. Jeho účelom je spájanie jednotlivých buniek v tkanivách. V našom tele sa nachádza v istom pomere takmer všade.

Naše telo si v úvode života kolagén prirodzene vytvára vo väčších dávkach aj samo, avšak okolo 25. roku života sa jeho produkcia výrazne znižuje. Po 45. roku života je prirodzená produkcia kolagénu v tele veľmi nízka. Práve to je vek, keď mnoho ľudí začína pociťovať prvé výrazné zdravotné ťažkosti, často spojené aj s dlhodobým nedostatkom kolagénu v tele.

Pozrite si, ako sme získali srdcia našich zákazníkov.

Ktoré kolagény by ste čitateľom odporučili?

S blížiacim sa letom, ku ktorému patrí aj kúpanie v bazénoch, jazerách či v mori, by sme mali dbať na zvýšenú starostlivosť o naše močové cesty. Vyzdvihli by sme Collagen Beta, ktorý je navrhnutý predovšetkým pre tých, ktorých často trápia problémy s močovými cestami. V porovnaní s bežnými produktmi na podporu liečby močových ciest, ktoré v balení obsahujú len niekoľko vrecúšok, Auromeda ponúka celomesačnú dávku. Tá je navyše obohatená o kolagén a iné zložky, ktoré regenerujú poškodenú sliznicu močových ciest a vracajú jej prirodzenú obranu pred infekciami. Collagen Beta má brusnicovú príchuť. Obsahuje terapeutickú dávku D-manózy a extraktu z brusníc, ktoré výrazne pomáhajú v boji s infekciami močových ciest.

Vitamíny & Minerály nájdete TU

Z aktívnych látok zloženie dopĺňa vitamín C, ktorý je dôležitý antioxidant. Ďalším dobrým pomocníkom pre letné dni plné kúpania sa, grilovania letnej zábavy môže byť Collagen Gamma značky Auromeda. Extrakt z plodov opuncie figovej stimuluje činnosť obličiek a močového ústrojenstva a pre svoju schopnosť stabilizovať cukor v krvi je vhodný aj pre diabetikov.

Collagen Gamma pomáha detoxikovať organizmus, znižovať cholesterol a krvný tlak. Okrem špičkovej kvality morského kolagénu v ňom nájdeme aj vitamín C, zinok, biotín a ďalšie zložky, ktoré prispievajú k dobrému fungovaniu organizmu a celkovej pohode.


ZUZANA KAPOVÁ

Majiteľka spoločnosti Auromeda
Momentálne pôsobiaca aj v Spojených arabských emirátoch, už ako dieťa chcela byť lekárkou. Štúdium na Lekárskej fakulte jej síce nebolo súdené, ale podľa vlastných slov to neskôr považovala za životné šťastie. Cestovanie, spoznávanie sveta a záujem o ľudské telo Zuzanu priviedli k práci vo farmaceutických spoločnostiach, kde sledovala fungovanie veľkých spoločností. Podnikanie, vysoké pracovné nasadenie, neustále cestovanie si vyžadovalo veľa energie a tak sa Zuzana začala viac venovať zdravému životnému štýlu a starostlivosti o seba. Dubaj sa stal jej veľkou inšpiráciou a tam vznikla aj myšlienka vytvoriť novú značku kvalitných výživových doplnkov.

Ďalší článok