Skip to main content
Domovská stránka » Ženské zdravie » ZDRAVÝ ZOVŇAJŠOK PRAMENÍ ZVNÚTRA
ADVERTORIAL

Auromeda je nová značka na slovenskom trhu, zameraná na produkty podporujúce zdravie, krásu a predovšetkým vitalitu ľudí každej vekovej skupiny. Doplnky AUROMEDA predstavujú kombináciu kolagénu, vitamínov a minerálov potrebných na správne využitie kolagénu pre telo a majú pozitívne podporné účinky na rôzne zdravotné problémy.


Čo je kolagén?

Kolagén patrí medzi bielkoviny a je jednou zo základných stavebných bielkovín v našom tele. Jeho účelom je spájanie jednotlivých buniek v tkanivách. V našom tele sa nachádza v istom pomere takmer všade.

Naše telo si v úvode života kolagén prirodzene vytvára vo väčších dávkach aj samo, avšak okolo 25. roku života sa jeho produkcia výrazne znižuje. Po 45. roku života je prirodzená produkcia kolagénu v tele veľmi nízka. Práve to je vek, keď mnoho ľudí začína pociťovať prvé výrazné zdravotné ťažkosti, často spojené aj s dlhodobým nedostatkom kolagénu v tele.

Pozrite si, ako sme získali srdcia našich zákazníkov.

Ktoré kolagény by ste čitateľom odporučili?

S blížiacim sa letom, ku ktorému patrí aj kúpanie v bazénoch, jazerách či v mori, by sme mali dbať na zvýšenú starostlivosť o naše močové cesty. Vyzdvihli by sme Collagen Beta, ktorý je navrhnutý predovšetkým pre tých, ktorých často trápia problémy s močovými cestami. V porovnaní s bežnými produktmi na podporu liečby močových ciest, ktoré v balení obsahujú len niekoľko vrecúšok, Auromeda ponúka celomesačnú dávku. Tá je navyše obohatená o kolagén a iné zložky, ktoré regenerujú poškodenú sliznicu močových ciest a vracajú jej prirodzenú obranu pred infekciami. Collagen Beta má brusnicovú príchuť. Obsahuje terapeutickú dávku D-manózy a extraktu z brusníc, ktoré výrazne pomáhajú v boji s infekciami močových ciest.

Vitamíny & Minerály nájdete TU

Z aktívnych látok zloženie dopĺňa vitamín C, ktorý je dôležitý antioxidant. Ďalším dobrým pomocníkom pre letné dni plné kúpania sa, grilovania letnej zábavy môže byť Collagen Gamma značky Auromeda. Extrakt z plodov opuncie figovej stimuluje činnosť obličiek a močového ústrojenstva a pre svoju schopnosť stabilizovať cukor v krvi je vhodný aj pre diabetikov.

Collagen Gamma pomáha detoxikovať organizmus, znižovať cholesterol a krvný tlak. Okrem špičkovej kvality morského kolagénu v ňom nájdeme aj vitamín C, zinok, biotín a ďalšie zložky, ktoré prispievajú k dobrému fungovaniu organizmu a celkovej pohode.


ZUZANA KAPOVÁ

Majiteľka spoločnosti Auromeda
Momentálne pôsobiaca aj v Spojených arabských emirátoch, už ako dieťa chcela byť lekárkou. Štúdium na Lekárskej fakulte jej síce nebolo súdené, ale podľa vlastných slov to neskôr považovala za životné šťastie. Cestovanie, spoznávanie sveta a záujem o ľudské telo Zuzanu priviedli k práci vo farmaceutických spoločnostiach, kde sledovala fungovanie veľkých spoločností. Podnikanie, vysoké pracovné nasadenie, neustále cestovanie si vyžadovalo veľa energie a tak sa Zuzana začala viac venovať zdravému životnému štýlu a starostlivosti o seba. Dubaj sa stal jej veľkou inšpiráciou a tam vznikla aj myšlienka vytvoriť novú značku kvalitných výživových doplnkov.

Next article
Domovská stránka » Ženské zdravie » ZDRAVÝ ZOVŇAJŠOK PRAMENÍ ZVNÚTRA
ADVERTORIAL

MARTIN VELLORIA

bylinkár srdcom

Naši predkovia liečbu bylinkami využívali ako prvú a často jedinú možnosť, ktorá bola pre nich dostupná.

Dnes sa k nej utiekame, až keď zlyhá medicínska liečba. V tejto situácii veľa ľudí očakáva rýchly výsledok a nedopraje bylinkám dostatok času, aby sa ich liečivá sila naplno prejavila. Pretože táto sila rastie v čase, deň po dni. Podobne ako vznikajú v jaskyniach, kvapku po kvapke, nádherné kvaple. Takto nás príroda krok za krokom uzdravuje, buduje naše zdravie a dokáže nás milo prekvapiť či „zázračne“ uzdraviť.

Vhodne skombinované bylinky sa vzájomne podporujú a ich liečivé účinky silnejú, podobne ako v povesti o Svätoplukových prútoch, keď jednotlivo ktorýkoľvek prút bolo možné ľahko zlomiť, ale v spoločnom zväzku bol nezlomiteľný. 

Tento princíp sme uplatnili aj pri tvorbe liečivej zmesi byliniek pre zdravie žien AFRODITA.

V rámci prevencie stačí popíjať 1 šálku denne po dúškoch. Pokiaľ potrebujete liečiť zdravotný problém, je vhodné popíjať 3 až 4 šálky denne. Odporúčaná dĺžka liečebného cyklu je mesiac, potom je vhodná týždňová pauza a cyklus možno opakovať až do vyliečenia.

Unikátne zloženie zmesi AFRODITA umožňuje použiť ju aj na prípravu sedacieho kúpeľa.

Kedy vám AFRODITA pomôže?

Pri nepravidelnom a bolestivom cykle, pri nadmernom krvácaní počas cyklu, pri bolestivom PMS, pri častých zápaloch močových ciest, vaječníkov, maternice, pri ťažkostiach s počatím a donosením zdravého bábätka.

Príroda je ako otvorená kniha, jej čítaním sa učíme deň za dňom.

Ktoré byliny nájdete v ženskom čaji AFRODITA? 

Ako prvú, našu kľúčovú bylinu na liečbu všetkých „ženských“ neduhov, vrátane neplodnosti – Alchemilku obyčajnú. Jej skladané vejárovité listy ako ženská sukňa a „lapač nebeskej rosy“, pre alchymistov na výrobu kameňa mudrcov, ju posunuli ľudove až medzi liečebne zázračnú. 

V našej zmesi sa ďalej nachádza Nechtík lekársky, ktorý je protizápalovou bylinou, udržuje ženské orgány v zdraví bez zápalov a výtokov. Výborným je takisto Rebríček obyčajný. Svojimi antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami udržuje zdravé mikrobiálne osadenstvo ženských orgánov a chráni ich pred zápalom. Nadmerné „ženské“ krvácanie reguluje Pastierska kapsička a taktiež udržiava žily a cievy čistými.

Okrem toho sú vhodnými bylinkami na ženské zdravie Hluchavka bielaNátržník husí a Kapucínka  väčšia, ktorá udržiava zdravé močové cesty a uzdraví aj chronické ťažkosti.

čaj pre ženy AFRODITA
Next article