Domovská stránka » Ženské zdravie » VODA AKO NAJVZÁCNEJŠÍ POKLAD – OBJAVTE SILU LIEČIVEJ VODY V KÚPEĽOCH SLIAČ
ADVERTORIAL

Takmer v srdci Slovenska pod zemou vyviera liečivá voda jedinečného zloženia. Kúpele Sliač klientom prostredníctvom širokej ponuky procedúr prinášajú jej blahodarné účinky pre telo, ale aj dušu. Liečebné kúpele s viac ako 200-ročnou tradíciou kúpeľných hostí tešia nielen zo zdravotného hľadiska ale lákajú aj pestrým kultúrno-umeleckým programom.


Foto: Kúpele Sliač

Kúpele Sliač sú vyhľadávané vďaka mimoriadnym, vedecky podloženým účinkom liečivej minerálnej vody. Výsledkom kúpeľného pobytu je napríklad úľava od bolesti, stimulácia krvného obehu, uvoľnenie svalstva, zmiernenie stresu alebo regulácia krvného tlaku.

Liečivá minerálna voda s unikátnym zložením, jedinečným svojho druhu vo svete, má preukázateľné výsledky pri liečbe srdcovo-cievnych, gynekologických a onkologických chorôb, postcovidového syndrómu, chorôb pohybového aparátu a má prevenčnú funkciu.

Minerálna voda a žriedlový plyn sa využíva pri kúpeľných procedúrach, medzi ktoré patrí balneoterapia, hydroterapia, tepelná terapia, fyzioterapia alebo aj elektroliečba.

Oxid uhličitý, v primeranom množstve, dokáže prebudiť náš organizmus. Naše telo tak nadobúda schopnosť samoliečby. V tomto tkvie tajomstvo Sliačskych kúpeľov, ktoré sú len jedny zo štyroch na svete svojho druhu.

Foto: Kúpele Sliač

V oáze pokoja a pestrej kultúry

Prechádzky v kúpeľnom parku sú účinným doplnkom ideálneho kúpeľného pobytu. Dodávajú telu potrebnú energiu a mysli uvoľnenie. Pestrou pridanou hodnotou kúpeľného pobytu je aj bohatá ponuka kultúry, ktorá vie rovnako okysličiť návštevu kúpeľov. V letnej sezóne nájdete v Kúpeľoch Sliač pestrú ponuku akcií, pravidelné „tanečné procedúry“, koncerty, divadelné aj hudobné predstavenia.

Spoločenský život uprostred oázy pokoja

Kúpele Sliač sú otvorené všetkým! Zarezervujte si svoj kúpeľný pobyt a využite zaujímavé letné ponuky. Kúpeľných hostí v Kúpeľoch Sliač toto leto čaká množstvo kultúry, relaxu a chutného jedla. Naši hostia môžu využiť pri rezervácii aj rekreačný poukaz.

Ďalší článok