Domovská stránka » Ženské zdravie » JEDNO ROZHODNUTIE, O KTOROM SOM NETUŠILA, ŽE MI ZMENÍ ŽIVOT
ADVERTORIAL

Volám sa Tereza a mám 22 rokov. Hoci moje detstvo sprevádzal šport, nikdy som nebola štíhla, ale skôr zavalitá. Po nástupe do školy mi na šport veľa času nezostávalo. Prestala som sa hýbať a kilá sa na mňa začali priam lepiť.

TEREZA ILLEŠOVÁ

klientka NUTRIADAPT, ktorá schudla 26 kg

Vysoký tlak a zadýchávanie

Už sa asi nedalo hovoriť o zavalitosti, bola som naozaj plnoštíhla (ak nechcem použiť slovo tučná). Lekár ma upozorňoval na vysoký tlak a pri najmenšom pohybe som sa potila a zadýchala. Ani tento stav ma však ku zmene nedonútil.

Na fotkách som si pripadala veľká

Zlom prišiel až na jednej oslave, keď sme sa hromadne fotili. Prezerala som si fotografie a zrazu som vymazávala jednu za druhou. Na všetkých som si pripadala oproti ostatným veľká. Zdalo sa mi, že mám opuchnutú tvár, že ma zle odfotili. Vtedy sa to stalo. Vybavujem si ten okamih, akoby niekto v mojom mozgu urobil cvak. Vedela som, že sama to nedokážem. Napísala som mame, že som sa rozhodla so sebou niečo robiť a svoju hmotnosť riešiť. Mama ma podporila okamžite, hoci som od nej nikdy nepočula, že by som mala schudnúť alebo že sa jej nepáčim. Mamy nás jednoducho milujú také, aké sme.

Chcete schudnúť a nedarí sa vám to? Kliknite TU

Orgány obalené tukom a výsledky v červených číslach

Na internete ma zaujal test metabolizmu. Povedal mi, ako spaľujem tuky, čomu sa pri chudnutí vyhnúť a čo podporiť. Výsledky boli zdrvujúce. Metabolický vek 44 rokov, orgány obalené tukom a všetky výsledky v červených číslach. Vážila som vtedy 95 kg.

Weight management je riešením pre každého

Chudnúť bola radosť

Riadila som sa nameranými výsledkami a zrazu to išlo. Jedla som oveľa väčšie porcie ako predtým a napriek tomu som nemala pocit plnosti a ťažkosti, ktorý som predtým mávala. Chudnúť bola radosť. Dostať sa z veľkosti 44 na veľkosť 36-38 je neopísateľné. Zrazu máte v obchode na výber, všetko vám pristane. Zdvihne sa vám sebavedomie, cítite sa skvele. Pohyb už nie je prekážkou, nezadýchavate sa, všetko je jednoduchšie, tlak je v poriadku.

Kliniky Nutriadapt nájdete TU

Som šťastná, nikdy by som neverila, že to dokážem. Nevedela by som, ako začať. Je to krásny pocit, keď vás stretávajú známi a neveria vlastným očiam. Najviac ma pobavili dvaja páni na benzínovej pumpe v mojom meste, keď mi povedali: „Vy ste sa nám nejako zmenšili.“ To vám vykúzli úsmev na perách, a to je najdôležitejšie.

A tým, ktorí váhajú nad premenou, radím: Na nič nečakajte, nedbajte na zlé rady okolia a nezmyselné diéty. Pusťte sa do toho!

Ďalší článok