Skip to main content
Domovská stránka » Ženské zdravie » JEDNO ROZHODNUTIE, O KTOROM SOM NETUŠILA, ŽE MI ZMENÍ ŽIVOT
ADVERTORIAL

Volám sa Tereza a mám 22 rokov. Hoci moje detstvo sprevádzal šport, nikdy som nebola štíhla, ale skôr zavalitá. Po nástupe do školy mi na šport veľa času nezostávalo. Prestala som sa hýbať a kilá sa na mňa začali priam lepiť.

TEREZA ILLEŠOVÁ

klientka NUTRIADAPT, ktorá schudla 26 kg

Vysoký tlak a zadýchávanie

Už sa asi nedalo hovoriť o zavalitosti, bola som naozaj plnoštíhla (ak nechcem použiť slovo tučná). Lekár ma upozorňoval na vysoký tlak a pri najmenšom pohybe som sa potila a zadýchala. Ani tento stav ma však ku zmene nedonútil.

Na fotkách som si pripadala veľká

Zlom prišiel až na jednej oslave, keď sme sa hromadne fotili. Prezerala som si fotografie a zrazu som vymazávala jednu za druhou. Na všetkých som si pripadala oproti ostatným veľká. Zdalo sa mi, že mám opuchnutú tvár, že ma zle odfotili. Vtedy sa to stalo. Vybavujem si ten okamih, akoby niekto v mojom mozgu urobil cvak. Vedela som, že sama to nedokážem. Napísala som mame, že som sa rozhodla so sebou niečo robiť a svoju hmotnosť riešiť. Mama ma podporila okamžite, hoci som od nej nikdy nepočula, že by som mala schudnúť alebo že sa jej nepáčim. Mamy nás jednoducho milujú také, aké sme.

Chcete schudnúť a nedarí sa vám to? Kliknite TU

Orgány obalené tukom a výsledky v červených číslach

Na internete ma zaujal test metabolizmu. Povedal mi, ako spaľujem tuky, čomu sa pri chudnutí vyhnúť a čo podporiť. Výsledky boli zdrvujúce. Metabolický vek 44 rokov, orgány obalené tukom a všetky výsledky v červených číslach. Vážila som vtedy 95 kg.

Weight management je riešením pre každého

Chudnúť bola radosť

Riadila som sa nameranými výsledkami a zrazu to išlo. Jedla som oveľa väčšie porcie ako predtým a napriek tomu som nemala pocit plnosti a ťažkosti, ktorý som predtým mávala. Chudnúť bola radosť. Dostať sa z veľkosti 44 na veľkosť 36-38 je neopísateľné. Zrazu máte v obchode na výber, všetko vám pristane. Zdvihne sa vám sebavedomie, cítite sa skvele. Pohyb už nie je prekážkou, nezadýchavate sa, všetko je jednoduchšie, tlak je v poriadku.

Kliniky Nutriadapt nájdete TU

Som šťastná, nikdy by som neverila, že to dokážem. Nevedela by som, ako začať. Je to krásny pocit, keď vás stretávajú známi a neveria vlastným očiam. Najviac ma pobavili dvaja páni na benzínovej pumpe v mojom meste, keď mi povedali: „Vy ste sa nám nejako zmenšili.“ To vám vykúzli úsmev na perách, a to je najdôležitejšie.

A tým, ktorí váhajú nad premenou, radím: Na nič nečakajte, nedbajte na zlé rady okolia a nezmyselné diéty. Pusťte sa do toho!

Next article
Domovská stránka » Ženské zdravie » JEDNO ROZHODNUTIE, O KTOROM SOM NETUŠILA, ŽE MI ZMENÍ ŽIVOT
ADVERTORIAL

MARTIN VELLORIA

bylinkár srdcom

Naši predkovia liečbu bylinkami využívali ako prvú a často jedinú možnosť, ktorá bola pre nich dostupná.

Dnes sa k nej utiekame, až keď zlyhá medicínska liečba. V tejto situácii veľa ľudí očakáva rýchly výsledok a nedopraje bylinkám dostatok času, aby sa ich liečivá sila naplno prejavila. Pretože táto sila rastie v čase, deň po dni. Podobne ako vznikajú v jaskyniach, kvapku po kvapke, nádherné kvaple. Takto nás príroda krok za krokom uzdravuje, buduje naše zdravie a dokáže nás milo prekvapiť či „zázračne“ uzdraviť.

Vhodne skombinované bylinky sa vzájomne podporujú a ich liečivé účinky silnejú, podobne ako v povesti o Svätoplukových prútoch, keď jednotlivo ktorýkoľvek prút bolo možné ľahko zlomiť, ale v spoločnom zväzku bol nezlomiteľný. 

Tento princíp sme uplatnili aj pri tvorbe liečivej zmesi byliniek pre zdravie žien AFRODITA.

V rámci prevencie stačí popíjať 1 šálku denne po dúškoch. Pokiaľ potrebujete liečiť zdravotný problém, je vhodné popíjať 3 až 4 šálky denne. Odporúčaná dĺžka liečebného cyklu je mesiac, potom je vhodná týždňová pauza a cyklus možno opakovať až do vyliečenia.

Unikátne zloženie zmesi AFRODITA umožňuje použiť ju aj na prípravu sedacieho kúpeľa.

Kedy vám AFRODITA pomôže?

Pri nepravidelnom a bolestivom cykle, pri nadmernom krvácaní počas cyklu, pri bolestivom PMS, pri častých zápaloch močových ciest, vaječníkov, maternice, pri ťažkostiach s počatím a donosením zdravého bábätka.

Príroda je ako otvorená kniha, jej čítaním sa učíme deň za dňom.

Ktoré byliny nájdete v ženskom čaji AFRODITA? 

Ako prvú, našu kľúčovú bylinu na liečbu všetkých „ženských“ neduhov, vrátane neplodnosti – Alchemilku obyčajnú. Jej skladané vejárovité listy ako ženská sukňa a „lapač nebeskej rosy“, pre alchymistov na výrobu kameňa mudrcov, ju posunuli ľudove až medzi liečebne zázračnú. 

V našej zmesi sa ďalej nachádza Nechtík lekársky, ktorý je protizápalovou bylinou, udržuje ženské orgány v zdraví bez zápalov a výtokov. Výborným je takisto Rebríček obyčajný. Svojimi antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami udržuje zdravé mikrobiálne osadenstvo ženských orgánov a chráni ich pred zápalom. Nadmerné „ženské“ krvácanie reguluje Pastierska kapsička a taktiež udržiava žily a cievy čistými.

Okrem toho sú vhodnými bylinkami na ženské zdravie Hluchavka bielaNátržník husí a Kapucínka  väčšia, ktorá udržiava zdravé močové cesty a uzdraví aj chronické ťažkosti.

čaj pre ženy AFRODITA
Next article