Skip to main content
Domovská stránka » Zdravie rodiny » COLLAGEN ALPHA: NA PODPORU VAŠEJ KAŽDODENNEJ PRIRODZENEJ KRÁSY
ADVERTORIAL

Túžite svoje telo zregenerovať zvnútra tak, aby sa rozžiarilo aj navonok? V tom prípade je Collagen Alpha od značky Auromeda presne pre vás! V čom spočíva jeho kúzlo?


Francúzsky morský kolagén

Kolagén je jednou zo základných stavebných látok nášho tela, o ktorú, bohužiaľ, vekom postupne prichádzame, čo sa prejavuje napríklad prvými vráskami, pleťou bez života, lámavými nechtami či oslabenými vlasmi. Preto je skvelé dopĺňať kolagén zvnútra a dopriať tak telu to, čo mu prirodzene chýba.

FOTO: Auromeda

Collagen Alpha obsahuje prvotriedny francúzsky morský kolagén, ktorý sa stane vašou vstupnou bránou k vitálnemu a zdravému životu. Je v hydrolyzovanej forme, ktorá je pre ľudské telo najlepšie vstrebateľná, takže budete mať istotu, že žiaden miligram kolagénu nevyjde navnivoč.

Vitamíny & Minerály nájdete TU

Dlhodobá pomoc pre pokožku, vlasy aj nechty

Kolagén prináša množstvo benefitov a tie prvé, ktoré si všimnete je práve zlepšenie kvality pokožky, vlasov a nechtov. V lete určite oceníte aj rýchlejšie zmiznutie pigmentových škvŕn po opaľovaní či dokonca opálenie, ktoré vďaka kolagénu na pokožke dlhšie vydrží.

Collagen Alpha však neobsahuje len samotný kolagén, ale aj ďalšie prídavné látky, ktoré sa postarajú o vašu prirodzenú krásu.

Súčasťou každej dennej dávky sú aj:

  • Kyselina hyalurónová – hydratuje pokožku
  • Pomarančovník horký – spevňuje pokožku a zlepšuje metabolizmus tukov
  • Vitamín C – antioxidant, ktorý pomáha pri obnove tkanív
  • Zinok a selén – regenerujú vlasy a nechty
  • Biotín – regeneruje pokožku, znižuje suchosť a lámavosť nechtov a podporuje rast vlasov

Skvelá chuť a jednoduché dávkovanie

Prémiový Collagen Alpha je navrhnutý pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorí si potrpia na kvalitné produkty. V jednom balení tohto kolagénu nájdete 30 denných dávok rozdelených do malých vrecúšok, ktoré si každý deň jednoducho vysypete do pohára s vodou, zamiešate a vypijete.

V dennej dávke sa nachádza až 5 000 miligramov prvotriedneho morského kolagénu, ktorý poskytne telu potrebnú výživu pre zdravie aj krásu. Vaše chuťové poháriky budú v bezpečí, pretože Collagen Alpha nezanecháva žiadne morské pachute a je obohatený lahodnou príchuťou višní. Táto vynikajúca chuť sa hodí do rôznych nápojov, vrátane čistej vody a smoothie, čím môže skvele doplniť zdravé raňajky.

Náš tip na raňajky s kolagénom najdete TU

Ste pripravení posunúť svoj život o level vyššie? Doprajte svojmu telu prémiový kolagén, po ktorom tak túži.

Next article
Domovská stránka » Zdravie rodiny » COLLAGEN ALPHA: NA PODPORU VAŠEJ KAŽDODENNEJ PRIRODZENEJ KRÁSY
Zdravie rodiny

Vírus, ktorý spôsobuje až 99 percent všetkých prípadov rakoviny krčka maternice, dostaneme počas života takmer všetci. Každý deň ochorejú dve Slovenky, každá tretia príde k lekárovi príliš neskoro.


Čo je vírus HPV a prečo je nebezpečný?

HPV alias ľudský papilomavírus je úplne bežný vírus, ktorý sa prenáša najčastejšie pohlavným stykom. Bolo identifikovaných viac ako 150 typov HPV, nebezpečné sú onkogénne typy, ktoré môžu vyústiť do závažných ochorení.

Skutočne nemá žiadne príznaky?

HPV môže byť v tele roky a nijako sa neprejaviť. Preto sa tak rýchlo šíri a je najčastejšou sexuálne prenosnou infekciou. S HPV sa počas života stretne až 80 % z nás. U niekoho HPV vymizne, u niekoho môže roky pretrvávať a až po dlhšom čase prepuknúť do vážnej diagnózy.

Čo je najúčinnejšia prevencia?

Rakovina krčka maternice je jediná onkologická diagnóza, ktorej sa dá predísť očkovaním a gynekologickými preventívnymi prehliadkami. Preto je dôležité chodiť pravidelne na bezbolestný cytologický ster, ktorý je otázkou pár minút. Môže zabrániť až deviatim z desiatich prípadov tohto ochorenia! Aj keď sa na krčku už začali diať nejaké zmeny nedobrým smerom, dajú sa riešiť pomerne jednoduchým operačným zákrokom – konizáciou. Bohužiaľ, cytologický ster pravidelne absolvuje len niečo vyše 20 % žien. Do ambulancií prichádzajú neskoro, často už s prejavmi rozvinutého ochorenia.

Týka sa HPV iba žien?

Veľký omyl. HPV sa týka rovnako žien i mužov. Častejšími prenášačmi HPV vírusu na svoje partnerky či partnerov sú muži. Preto je potrebné očkovať proti HPV aj chlapcov.

Má zmysel očkovať aj dospelých?

Jednoznačne.

Má vakcína zmysel aj po prekonaní HPV?

Má! Aj keď už je človek infikovaný istým typom HPV, stále môže profitovať z ochrany proti ostatným typom. Alebo ho môže očkovanie ochrániť pred reinfekciou.

Súvisí HPV s počtom sexuálnych partnerov?

Vôbec. HPV nie je stigma, netýka sa len ľudí s väčším počtom sexuálnych partnerov. Úplne stačí jeden.

Žiadajte pre seba viac, pýtajte sa a neverte rôznym internetovým mýtom, legendám a polopravdám.

Názory špičkových odborníkov a komplexné informácie o téme na www.nierakovine.sk.

Bezplatná infolinka 0800 800 183

Next article