Domovská stránka » Zdravie rodiny » COLLAGEN ALPHA: NA PODPORU VAŠEJ KAŽDODENNEJ PRIRODZENEJ KRÁSY
ADVERTORIAL

Túžite svoje telo zregenerovať zvnútra tak, aby sa rozžiarilo aj navonok? V tom prípade je Collagen Alpha od značky Auromeda presne pre vás! V čom spočíva jeho kúzlo?


Francúzsky morský kolagén

Kolagén je jednou zo základných stavebných látok nášho tela, o ktorú, bohužiaľ, vekom postupne prichádzame, čo sa prejavuje napríklad prvými vráskami, pleťou bez života, lámavými nechtami či oslabenými vlasmi. Preto je skvelé dopĺňať kolagén zvnútra a dopriať tak telu to, čo mu prirodzene chýba.

FOTO: Auromeda

Collagen Alpha obsahuje prvotriedny francúzsky morský kolagén, ktorý sa stane vašou vstupnou bránou k vitálnemu a zdravému životu. Je v hydrolyzovanej forme, ktorá je pre ľudské telo najlepšie vstrebateľná, takže budete mať istotu, že žiaden miligram kolagénu nevyjde navnivoč.

Vitamíny & Minerály nájdete TU

Dlhodobá pomoc pre pokožku, vlasy aj nechty

Kolagén prináša množstvo benefitov a tie prvé, ktoré si všimnete je práve zlepšenie kvality pokožky, vlasov a nechtov. V lete určite oceníte aj rýchlejšie zmiznutie pigmentových škvŕn po opaľovaní či dokonca opálenie, ktoré vďaka kolagénu na pokožke dlhšie vydrží.

Collagen Alpha však neobsahuje len samotný kolagén, ale aj ďalšie prídavné látky, ktoré sa postarajú o vašu prirodzenú krásu.

Súčasťou každej dennej dávky sú aj:

  • Kyselina hyalurónová – hydratuje pokožku
  • Pomarančovník horký – spevňuje pokožku a zlepšuje metabolizmus tukov
  • Vitamín C – antioxidant, ktorý pomáha pri obnove tkanív
  • Zinok a selén – regenerujú vlasy a nechty
  • Biotín – regeneruje pokožku, znižuje suchosť a lámavosť nechtov a podporuje rast vlasov

Skvelá chuť a jednoduché dávkovanie

Prémiový Collagen Alpha je navrhnutý pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorí si potrpia na kvalitné produkty. V jednom balení tohto kolagénu nájdete 30 denných dávok rozdelených do malých vrecúšok, ktoré si každý deň jednoducho vysypete do pohára s vodou, zamiešate a vypijete.

V dennej dávke sa nachádza až 5 000 miligramov prvotriedneho morského kolagénu, ktorý poskytne telu potrebnú výživu pre zdravie aj krásu. Vaše chuťové poháriky budú v bezpečí, pretože Collagen Alpha nezanecháva žiadne morské pachute a je obohatený lahodnou príchuťou višní. Táto vynikajúca chuť sa hodí do rôznych nápojov, vrátane čistej vody a smoothie, čím môže skvele doplniť zdravé raňajky.

Náš tip na raňajky s kolagénom najdete TU

Ste pripravení posunúť svoj život o level vyššie? Doprajte svojmu telu prémiový kolagén, po ktorom tak túži.

Ďalší článok