Domovská stránka » Tabu » NÁSTRAHY SPARNÝCH LETNÝCH DNÍ
Tabu

NÁSTRAHY SPARNÝCH LETNÝCH DNÍ

S pribúdajúcimi slnečnými dňami už čoraz častejšie myslíme na letné obdobie, na dovolenku pri vode, ktorá sa však pre mnohé ženy spája s obavami, ako ochrániť svoje intímne zdravie.

Letnú sezónu by sme si chceli užiť naplno. S maximálnou pohodou a bez zbytočných starostí navyše, ale čo robiť v prípade, keď sa „tam dole“ necítime komfortne?

Vaginálna mykóza

Najčastejší problém, ktorý trápi ženy nielen počas letných dní, býva vaginálna mykóza. Biely hrudkovitý výtok, zvyčajne bez zápachu, majú na svedomí spravidla kvasinky. Tie sa okrem výtoku podpisujú aj na svrbení, pálení, bolestivým pohlavným stykom, začervenaním i opuchom. Príčiny jej vzniku bývajú rôzne – môžu byť dôsledkom užívania antibiotík, oslabenej imunity, stresu, nadmernej konzumácii cukru alebo nakazením od partnera. Na vznik mykózy má vplyv aj vlhké prostredie. Mokré plavky, chlórovaná voda v bazénoch či neprievzdušná spodná bielizeň.

Ako si rýchlo a účinne pomôcť Rosalgin® Easy vaginálny výplach je rýchle, účinné, moderné a pohodlné riešenie gynekologických ťažkostí, vaginálnej mykózy, svrbenia a pálenia. Účinne pôsobí proti kvasinkám a baktériám, a preto je účinný aj proti tzv. zmiešaným infekciám. Po jeho aplikácii nie je potrebné použitie vložky ani sprcha, ako je to v prípade vaginálnych čapíkov či krémov. Výplach Rosalginom odstraňuje aj mechanické nečistoty a žena nadobudne okamžitý pocit čistoty.

PRAKTICKÉ A JEDNODUCHÉ RADY


1. Tip

Neostávajte príliš dlho v mokrých plavkách, vždy sa prezlečte do suchých plaviek.

2. Tip

Noste vzdušnú bavlnenú spodnú bielizeň.

3. Tip

Používajte Rosalgin®, ktorý prináša rýchlu úľavu od gynekologických ťažkostí, svrbenia a pálenia.

Viac informácii sa dozviete na www.rosalgin.sk.

Prečítajte si tiež: VERONIKA OSTRIHOŇOVÁ: VECI TABU NIE SÚ PRE MŇA OZAJ TABU

Ďalší článok