Domovská stránka » Príprava na zrelý vek » NAJKVALITNEJŠIA OČNÁ CHIRURGIA ŠIROKO ĎALEKO
ADVERTORIAL

Centrum mikrochirurgie oka (CMO) bolo prvým a niekoľko rokov aj jediným oftalmologickým pracoviskom, ktoré robilo operácie očí bez hospitalizácie pacienta.

JUDr. EVA VIDOVÁ

riaditeľka CMO

Najčastejšou operáciou v našom centre je operácia sivého zákalu s implantáciou umelej vnútroočnej šošovky – kráľovná očných operácií. Operácia je úplne bezbolestná, dokonca ani po operácii pacienti nepociťujú žiadny diskomfort. Pri správnom výbere implantátov sa pacienti vďaka tejto operácii môžu úplne zbaviť okuliarov aj v prípade, že ich pred operáciou potrebovali.

Vynikajúci očný chirurg a primár nášho centra MUDr. Roman Ondreička patrí k najviac operujúcim očným chirurgom na Slovensku, preto tieto operácie so svojím operačným tímom vykonáva síce s pokorou, ale súčasne aj s veľkou sebaistotou, že každú operáciu, nech by bola akokoľvek komplikovaná, úspešne zvládne.

Dobré meno nás predchádza

Od septembra 2008 v CMO robíme transplantácie rohoviek a ich štepov (keratoplastiky). Vďaka vynikajúcim pooperačným výsledkom k nám prichádzajú na operáciu pacienti z celého Slovenska, dokonca aj zo zahraničia.

V minulom roku sme na našej klinike urobili viac ako dve tretiny zo všetkých transplantácií rohoviek na Slovensku. Transplantácie rohoviek v našom centre hradia pacientom všetky zdravotné poisťovne.

V CMO vykonávame celé široké spektrum ďalších očných operácií na prednom segmente oka. Za 19 rokov sme úspešne operovali tisíce pacientov, ktorým sme pomohli splniť si sen – zbaviť sa okuliarov alebo kontaktných šošoviek.

Centrum v Topoľčanoch

V roku 2019 sme otvorili Centrum mikrochirurgie oka v Topoľčanoch. Moderné pracovisko vybavené špičkovou prístrojovou technikou s vynikajúcim tímom očných lekárov a zdravotných sestier.

Keďže zrak je najdôležitejším zmyslovým orgánom, ktorým človek prijíma až 80 % všetkých informácií, odkladanie operácie často prináša významné zhoršenie kvality života. V CMO sa však o vás vždy radi postaráme. Termín vyšetrenia, konzultácie alebo operácie si môžete dohodnúť na recepcii CMO v Bratislave alebo CMO v Topoľčanoch. Tešíme sa na vás.

CMO Bratislava: Gagarinova 7/B, 821 03 Bratislava, [email protected], 02/4363 5644-46, bezplatná linka  0800 222 828
CMO Topoľčany: P.Mudroňa 39, 955 01 Topoľčany, [email protected]

Ďalší článok