Domovská stránka » Príprava na zrelý vek » MÁTE PRI ČÍTANÍ „KRÁTKE RUKY“? PORADÍME VÁM IDEÁLNE RIEŠENIE
Príprava na zrelý vek

MÁTE PRI ČÍTANÍ „KRÁTKE RUKY“? PORADÍME VÁM IDEÁLNE RIEŠENIE

Chcete si prečítať knihu, textovú správu v mobile či jedálny lístok, no aby ste videli písmená, ruky podvedome naťahujete čoraz ďalej od seba? Ak sa vám to už stalo, tak vitajte vo svete presbyopie.

Presbyopia je očná choroba, ktorá sa približne po štyridsiatke týka každého z nás. S pribúdajúcimi rokmi šošovka v oku stráca svoju schopnosť zaostrovať, a preto na blízko vidíme čoraz horšie, až sa nám začnú blízke objekty rozmazávať. Ochorenie sa vekom zhoršuje a po počiatočných problémoch s videním na krátke vzdialenosti sa zhoršuje aj videnie do diaľky a na stredné vzdialenosti, napr. pri práci s počítačom.


METÓDA FEMTO Z-PRELEX VÁS ZBAVÍ OKULIAROV NIELEN NA ČÍTANIE

Rozhodne by ste nemali odkladať návštevu očnej ambulancie, kde vám očný lekár môže navrhnúť napríklad okuliare na čítanie alebo šošovky. Ak sa však chcete zbaviť okuliarov natrvalo, očná mikrochirurgia dnes ponúka rýchlu a bezpečnú operáciu očí metódou FEMTO Z-PRELEX.

Táto operácia spočíva vo výmene vlastnej šošovky za trifokálnu umelú difrakčnú šošovku, ktorá je natrvalo implantovaná do oka, a to bez skalpela, preto je ideálna najmä pre pacientov, ktorí majú strach z ostrých operačných nástrojov. Výhodou tejto metódy je aj trvalé, doživotné odstránenie všetkých refrakčných (dioptrických) chýb, ako aj prevencia vzniku šedého zákalu.

LEKÁRI OČNEJ KLINIKY iCLINIC ODPORÚČAJÚ METÓDU FEMTO Z-PRELEX

· Operácia je bezbolestná a prebieha v lokálnej anestézii,

· garantuje trvalú korekciu dioptrickej chyby,

· zákrok definitívne odstráni riziko vzniku šedého zákalu,

· garantuje dobré videnie na krátke, stredné aj dlhé vzdialenosti aj bez okuliarov,

· rýchla rekonvalescencia.

VÝBER SPRÁVNEJ KLINIKY JE DÔLEŽITÝ

Každý človek je jedinečný, a preto ani žiadna diagnóza či ochorenie neprebieha u dvoch pacientov rovnako. Pri výbere očnej kliniky je preto dôležité dbať nielen na špičkové technológie, ale aj na kvalitu lekárskeho tímu. Ku každému pacientovi si lekár vytvára osobitý, individuálny prístup.

Celý priebeh procesu od samotného rozhodnutia, vstupného vyšetrenia, operácie a liečby je pod stálym dohľadom odborníkov. S cieľom podávať maximálne profesionálne výkony a poskytovať riešenia špecifického očného problému na mieru v iClinic tíme pracujú vysoko kvalifikovaní odborníci, ktorí majú k dispozícii to najmodernejšie prístrojové vybavenie.

V očnej klinike iClinic vám poskytneme nezáväznú bezplatnú konzultáciu, v rámci ktorej vám naši lekári odporučia tú správnu operačnú metódu, ušitú na mieru práve pre vaše oči. Objednajte sa už teraz a využite výnimočné aktuálne zľavy!


Prečítajte si tiež: MEDZINÁRODNÝ DEŇ ZRIEDKAVÝCH CHORÔB

Ďalší článok