Domovská stránka » Chronické ochorenia » PRO-NURSE: ZDRAVOTNÍCKE PRODUKTY PRE KAŽDODENNÝ ŽIVOT POKOŽKY
Chronické ochorenia

PRO-NURSE: ZDRAVOTNÍCKE PRODUKTY PRE KAŽDODENNÝ ŽIVOT POKOŽKY

Článok vznikol v spolupráci s:
Článok vznikol v spolupráci s:

Naším najväčším orgánom v tele je koža a aj keď sa príkladne stará o to, aby ochránila všetko v našom vnútri, niekedy potrebuje dodatočnú pomoc zvonku. Trápi vás alebo vašich blízkych suchá či popraskaná koža, preležaniny alebo iné kožné neduhy? Zabudnite na obyčajné „krémiky” z drogérie a stavte radšej kartu na profesionálne zdravotnícke produkty podložené niekoľkoročnými výskumami.

Ako výrobky Pro-Nurse fungujú?

Aj keď pôvodne boli produkty značky Pro-Nurse vytvorené špeciálne pre profesionálny zdravotnícky trh, stali sa natoľko obľúbenými, až sa nakoniec objavili aj v bežných domácnostiach. Preto si môžete byť istí, že za týmito kozmetickými prípravkami stoja roky výskumov, ktoré im dodali naozaj funkčné benefity vhodné pre liečebné, kúpeľné aj hygienické účely.

Základom produktov je prírodná zložka a vyvážené pH, ktoré zaistia kvalitnú funkciu, stabilizáciu a odstránenie kožných problémov. No nielen to! Pomáhajú tiež chrániť a obnoviť každý jeden typ pokožky.

Je tiež dôležité spomenúť, že okrem výskumov sú všetky výrobky riadne testované a certifikované, takže sa nemusíte obávať nebezpečného zloženia alebo vedľajších účinkov. Každá jedna séria produktov totiž podlieha špeciálnym testom na prítomnosť cudzorodých látok, ktoré by mohli spôsobiť akékoľvek komplikácie.

V prírode je sila

Ako sme spomenuli, každý jeden z výrobkov obsahuje prírodnú zložku, ktorá sa perfektne postará o skvelý stav namáhanej a poškodenej pokožky.

Už v roku 2014 priniesla spoločnosť Pro-Nurse na trh ako prvá špeciálnu masť s obsahom zinku, ktorá bola určená pre veľmi zaťaženú pokožku. Či už sa jedná o liečbu preležanín alebo len o prevenciu ich vzniku, táto zázračná mastička si s ňou hravo poradí. Vďaka jej jemnému zloženiu s obsahom prírodných olejov sa tiež skvelo rozotiera a tým pádom jej aplikácia nespôsobuje žiadnu bolesť navyše.

Taktiež ich telové mlieka a krémy dokážu upokojiť namáhanú pokožku, ako napríklad špeciálny krém a mlieko s obsahom konopného oleja, ktoré sa vďaka svojim účinkom stali naozaj populárnymi. V prípade niektorých infekčných ochorení kože alebo pri častom používaní dezinfekcie sa stáva, že po aplikovaní krému rany štípu, čo teda vôbec nie je príjemné. Práve preto bol vytvorený ošetrujúci krém na ruky s obsahom nechtíka lekárskeho, ktorý sa naozaj rýchlo vsakuje a zabraňuje bolestivému praskaniu kože.

Aby však portfólio produktov nebolo len o krémoch, v ponuke nájdete aj špeciálny sprchovací gél, ktorý môžete zároveň využiť aj ako šampón. Vďaka obsahu konopného oleja sa tak o vašu pokožku postará doslova od hlavy až po päty.

Výrobky Pro-Nurse sú určené nielen na ošetrenie kožných defektov, či kože dlhodobo ležiacich alebo imobilných pacientov, ale tiež o každodennú starostlivosť suchej a drsnej pokožky.  Veď do jej zdravia sa určite oplatí zainvestovať. Dajte jej to, čo najviac potrebuje – účinky čistej prírody a istotu profesionálnej zdravotníckej starostlivosti.

Ďalší článok