Home » Zrelý vek » PREKÁŽÁ VÁM ZÁVISLOSŤ OD OKULIAROV? ZMEŇTE TO!
Zrelý vek

PREKÁŽÁ VÁM ZÁVISLOSŤ OD OKULIAROV? ZMEŇTE TO!

Väčšina z vás, ktorí nosíte okuliare, to isto pozná. Ste zvyknutí nosiť so sebou svoje okuliare do diaľky, na čítanie, či multifokálne okularie. Jedného dňa však v každodennom frmole na ne zabudnete. Zrazu sa cítite nielen ako stratení, ale aj nepoužiteľní. Spoznajte riešenie, ako sa takýmto situáciám nadobro vyhnúť.

ÚČINNÉ RIEŠENIE

Častokrát sa dostávame do situácií, keď sme od okuliarov, takpovediac, závislí. Spomeňte si na situáciu, keď ste prišli do reštaurácie. Chceli ste si objednať jedlo. Zrazu ste zistili, že okuliare na čítanie ste nechali doma.

Alebo pri šoférovaní nedovidíte čítať tabule pri ceste. Zle odbočíte z diaľnice a zrazu vám dôjde, že máte asi „slabé“ okuliare. Toto sú presne tie situácie, keď si človek uvedomí, ako veľmi je na okuliare odkázaný. Existuje však alternatíva, pri ktorej na okuliaroch nebudete závislí. Najúčinnejším riešením sú laserové operácie očí. Zbavia vás okuliarov na všetky vzdialenosti, tzn. na čítanie, na strednú vzdialenosť, ale aj do diaľky.

FEMTO Z-PRELEX VÁS ZBAVÍ OKULIAROV NIELEN NA ČÍTANIE

Ak sa chcete zbaviť okuliarov natrvalo, očná mikrochirurgia dnes ponúka rýchlu a bezpečnú operáciu očí metódou FEMTO Z-PRELEX. Táto operácia spočíva vo výmene vlastnej šošovky za umelú trifokálnu difrakčnú šošovku. Ta je natrvalo implantovaná do oka, a to bez skalpela. Preto je ideálna najmä pre pacientov, ktorí majú strach z ostrých operačných nástrojov.

Navyše ňou docielite dobré videnie na krátke, stredné, ale aj na dlhé vzdialenosti. V očnej klinike iClinic vám poskytnú bezplatnú konzultáciu. V rámci tej vám lekár odporučí riešenie ušité pre vás na mieru.

DOŽIVOTNÉ ODSTRÁNENIE VŠETKÝCH DIOPTRICKÝCH CHÝB

Výhodou tejto metódy je trvalé, doživotné odstránenie všetkých refrakčných (dioptrických) chýb. Ako aj prevencia vzniku šedého zákalu. „V prípade, ak má pacient kombinovanú dioptrickú chybu s astigmatizmom, náš švajčiarsky femtosekundový laser od firmy Ziemer dokáže tzv. arkulárnymi incíziami, čiže nárezmi rohovky, korigovať astigmatizmus až do +/-5 dioptrií.

Tento spôsob korekcie je výrazne presnejší, ako použitie a implantácia tzv. torických šošoviek. Ide o minimálne invazívnu operáciu bez použitia ostrých predmetov, operačných inštrumentov, čo robí operáciu extrémne bezpečnou pre pacienta. Pacienti označujú život po operácii PRELEX za oveľa pohodlnejší. Nemusia si kupovať a nasadzovať šošovky či okuliare,“ upresňuje MUDr. Ivo Ďurkovič z očnej kliniky iClinic.

VÝBER SPRÁVNEJ KLINIKY JE DÔLEŽITÝ

Každý človek je jedinečný, a preto ani žiadna diagnóza či ochorenie neprebieha u dvoch pacientov rovnako. Pri výbere očnej kliniky je preto dôležité dbať nielen na špičkové technológie, ale aj na kvalitu lekárskeho tímu. Ku každému pacientovi si lekár vytvára osobitý, individuálny prístup.

Celý priebeh procesu je pod stálym dohľadom odborníkov. Od samotného rozhodnutia, vstupného vyšetrenia, operácie a liečby. S cieľom podávať maximálne profesionálne výkony a poskytovať riešenia špecifického očného problému na mieru, v iClinic tíme pracujú vysoko kvalifikovaní odborníci. K dispozícii to majú najmodernejšie prístrojové vybavenie.

VÝHODY METÓDY FEMTO Z-PRELEX

  1. Operácia je bezbolestná a prebieha v lokálnej anestézii.
  2. Garantuje trvalú korekciu dioptrickej chyby.
  3. Zákrok definitívne odstráni riziko vzniku šedého zákalu.
  4. Garantuje dobré videnie na krátke, stredné aj dlhé vzdialenosti aj bez okuliarov.
  5. Rýchla rekonvalescencia.

PREČO SI VYBRAŤ OČNÚ KLINIKU ICLINIC

najkomplexnejšia očná klinika v SR garancia najlepších cien
špičkoví odborníci najmodernejšie technológie
maximálna bezpečnosť    držiteľ certifikátu kvality TÜV
doživotná záruka bez čakacích lehôt
operácie bez bolesti ľudský prístup

iClinic Bratislava │ iClinic Banská Bystrica │ iClinic Skalica│ iClinic Šamorín www.iclinic.sk

Next article