Domovská stránka » Inovatívna medicína » JOE TRENDY: ČO HO PRINÚTILO ZMENIŤ ŽIVOTNÝ ŠTÝL
Inovatívna medicína

JOE TRENDY: ČO HO PRINÚTILO ZMENIŤ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Foto: Joe Trendy archiv

Teo First (33) známy ako Joe Trendy je stand-up komik, ktorý vystupuje v programe Silné reči. Na YouTube má vlastnú reláciu Joe Trendy Show.

Ako profi komik funguješ na scéne už dlhé roky. Kde čerpáš inšpiráciu na stále nové vtipy, stand-upy a showky?

No dlhé roky to nie sú. Som viac-menej len na začiatku, keďže stand-up robím len tri roky. Bude to klišé odpoveď, ale inšpirácia je takmer všade. Vtipné situácie sa dejú na pošte, v obchode, v MHD, stačí byť len pozorný a zapisovať si to.

Mal by byť podľa teba dobrý komik inovatívny vo svojom odbore?  

Neviem či inovatívny, resp. ako to myslíte. Čo je ale super, keď je jedinečný v tom, čo robí. V Silných Rečiach je nás takmer 20 a každý má svoj prejav a humor. To je super.

Tvoja Joe Trendy Show je v rámci talk show scény na Slovensku dosť unikátna. Ako sa zrodil tento netradičný nápad?

Tak shows, ktoré robia drzé rozhovory, je vo svete veľa, aj keď je pravda, že u nás pomenej. Možno Ďuro Mokrý niekedy niečo podobné robil. Mne bolo vždy blízke si robiť srandu z ľudí (nevynímajúc seba) a je super, že hostia v mojej show to celé berú a vedia si tak isto zo seba spraviť srandu. Kto sa berie až moc vážne, tak musí mať nudný život.

Foto: Joe Trendy archiv
Na Instagrame si zverejnil fotky, ktoré ukazujú, že si zhodil nejaké to kilečko vďaka športu a správnej životospráve. Čo ťa prinútilo zmeniť životný štýl?

No asi aj to, že som sa horšie cítil. Už nie som najmladší, tak som si povedal, že niečo s tým spravím. Športoval som vždy, len som mal také medziobdobie, keď som bol v objemovke bez dôvodu.

Pomohol ti dostať sa do formy nejaký nový trend v stravovaní alebo cvičení?

Ani nie. Išiel som zaužívané postupy. Pravidelne som cvičil a dával si pozor na stravu, resp. som sa snažil. Tam to ešte nie je úplne ideálne. Ale je to oveľa lepšie ako kedysi. A je super byť vo forme predsa. 🙂

Ďalší článok